O nas


strony responsywne

Strony www / sklepy internetowe / pozycjonowanie – INTER Kielce:

Nasze 12 lat doświadczenia i pasji do grafiki komputerowej gwarantują pełne zadowolenie klienta.

Strony internetowe

Oferujemy wykonanie nowoczesnej strony internetowej, opierającej się o system zarządzania treścią, dzięki czemu Będziesz mógł / mogła – osobiście edytować treści, wpisy, zdjęcia.
Strona www będzie oparta o najnowocześniejsze rozwiązania web-design. Animacje oparte o CSS zamiast o flash gwarantują prawidłowe wyświetlanie się na każdym urządzeniu bez konieczności posiadania zainstalowanych wtyczek przez odwiedzającego stronę, dzięki temu strona będzie efektowna jak i zoptymalizowana. Możliwość zastosowania efektów parallaxa, reakcji elementu względem pozycji kursora. Pełna responsywność gwarantuje prawidłowe wyświetlenie się strony na różnego typu ekranach, np urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) tak aby nawigacja dla użytkownika była jasna i wygodna. Elastyczni… Jesteśmy w stanie stworzyć stronę czystą i minimalistyczną jak i doładowaną efektami w zależności czego potrzebuje klient. Zapraszamy do zapozniania się z realizacjami, które najtrafniej zobrazują naszą różnorodność projektów jak i ich poziom:

 

 

Nasza oferta obejmuje:

strony www – nowoczesne i responsywne posiadające system zarządzania treścią
– optymalizację strony www pod kątem SEO
– marketing w internecie (w tym pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach do top 1)
– social media (takie jak np. facebook)
sklepy internetowe – od budowy, instalacji na serwerze po pełne wdrożenie
– projektowanie grafiki do druku oraz inne projekty graficzne

– tworzenie animacji reklamowych 2D oraz 3D

 

Strony www Kielce – zapraszamy

 

Szybki kontakt

Aby wysłać wiadomość zaznacz poniższe zgody lub wybierz inną formę kontaktu.

Przesłane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę: INTER - Patryk Świercz, ul. Wrzosowa 89E/3, 25-211 Kielce, NIP 9591920167, REGON 260711610 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa zapytanie skierowane przez formularz kontaktowy. Mają Państwo prawo do zażądania od administratora danych dostępu do swoich danych, usunięcia ich, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Reszta informacji znajduje się w dokumencie: Informacje od administratora danych osobowych.