Strony responsywne


strony responsywne

W obecnych czasach z dnia na dzień rośnie liczba osób używających urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów) w celu przeglądania internetu.
Z tego jasno wynika, że strona internetowa musi być przyjazna dla tego typu urządzeń.
Nasze osobiste statystyki pokazują, że niekiedy zdarza się, że to właśnie użytkownicy urządzeń mobilnych przewyższają liczbę osób, używających sprzęt stacjonarny w celu przeglądania danej witryny internetowej. Ten kolosalnie szybki postęp sprawia, że każdy właściciel strony internetowej musi pamiętać o tym, aby strona www płynnie dostosowywała się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia. Strona responsywna jest również bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek, dzięki czemu jest wyświetlana wyżej w wynikach niż strona nie posiadająca responsywności.
Każda strona wykonana przez nas jest w pełni responsywna, w 100% przyjazna urządzeniom mobilnym, dzięki czemu potencjalny klient bez problemu zapozna się z ofertą firmy oraz wygodnie dotrze do informacji kontaktowych.

 

 

Szybki kontakt

Aby wysłać wiadomość zaznacz poniższe zgody lub wybierz inną formę kontaktu.

Przesłane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę: INTER - Patryk Świercz, ul. Wrzosowa 89E/3, 25-211 Kielce, NIP 9591920167, REGON 260711610 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa zapytanie skierowane przez formularz kontaktowy. Mają Państwo prawo do zażądania od administratora danych dostępu do swoich danych, usunięcia ich, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Reszta informacji znajduje się w dokumencie: Informacje od administratora danych osobowych.