e-sklepy

Sklepy internetowe


Sklepy internetowe Kielce/ strony www / pozycjonowanie

Sklepy internetowe – Chcesz rozpocząć sprzedaż online? Nic trudnego, przedstaw nam ofertę sklepu resztę zrobimy za Ciebie!

Zbudujemy nowoczesny, w pełni funkcjonalny sklep, oparty o najnowocześniejsze technologie, a przede wszystkim wygodny i prosty
w obsłudze.


sklepy internetowe kielce

Funkcje sklepu:

 

Pełne dostosowanie do ekranów urządzeń mobilnych

Nasze sklepy bez problemu wyświetlają się na urządzeniach o dowolnym rozmiarze ekranu (smartfon, tablet).

 

Wygodne płatności online

Dzięki modułowi płatności online klient w wygodny sposób zapłaci za towar a Ty natychmiast otrzymasz wpłatę – to sprawnie przyśpieszy realizację zamówienia.

 

Rozbudowany system zarządzania treścią

Dostają Państwo bardzo rozbudowany panel zarządzania treścią aczkolwiek jest on bardzo przyjemny i prosty w obsłudze.

 

Szybki kontakt

Aby wysłać wiadomość zaznacz poniższe zgody lub wybierz inną formę kontaktu.

Przesłane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę: INTER - Patryk Świercz, ul. Wrzosowa 89E/3, 25-211 Kielce, NIP 9591920167, REGON 260711610 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa zapytanie skierowane przez formularz kontaktowy. Mają Państwo prawo do zażądania od administratora danych dostępu do swoich danych, usunięcia ich, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Reszta informacji znajduje się w dokumencie: Informacje od administratora danych osobowych.